aktuálně 17.4.2018:www.spolekobcanedrazic.cz

aktuálně 17.4.2018

Dobrý den,

Ještě bych Vás chtěl informovat, že jsme dnes podali na podatelnu městaBenátek žádost o řešení dopravní situace na Ovčíně viz komunikace níže….

--------------------------------------------

S ohledem na zamítnutí žádosti k návrhu úpravy provozu na silniciII/610 v obci Dražice (Ovčín) bychom chtěli opětovně otevřít témanevyřešené dopravní situace obci Dražice – Ovčín.

Dopravní situace v Ovčíně je katastrofální, většina vozidel nedodržujepředepsané rychlostní limity a dnes je velmi obtížné a nebezpečné se pohybovatu silnice natož jí přecházet.

V rámci diskuze se zástupci obyvatel části obce Ovčín se jako nejvícevhodné jeví umístit zpomalovací semafor tak, jak byla například řešena situacev Benátkách nad Jizerou v ulici Pražská.

Pokud je třeba se o situaci přesvědčit, velmi rádi se se zástupciměsta/policie na místě setkáme a situaci jí přestavíme.

Předem děkujeme za řešení této velmi neutěšené dopravní situace.

S pozdravem Petr Matuš

F646750