Svet-Stranek.cz
www.spolekobcanedrazic.cz
Spolek Občané Dražic

Aktuality:www.spolekobcanedrazic.cz

Aktuality

05.09.2017 Sv. Ludmila

Dobrý den,

V den svátku sv. Ludmily, mučednice v sobotu 16. 9. 2017 v 10 hodin bude sloužena Poutní mše svatá v kostele sv. Martina v Dražicích (původním zasvěcením sv. Ludmily).

Srdečně zveme všechny farníky a zvláště osadníky Dražické
P. Marek Miškovský, správce farnosti a Občané Dražic

S přátelským pozdravem
Petr Matuš

05.06.2017 Zápis ze setkání

Dobrý den,

Všem bych chtěl poděkovat za hojnou účast na prvním větším setkání Spolku občané Dražic.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli takto potkat a zahájit otevřenou diskuzi, jak Dražice posunout dále a vyřešit některé věci, které nás trápí.

Síla spolku bude zejména ve vzájemné komunikaci a informovanosti, a to v co největším počtu občanů, podnikatelů a osob spojených s Dražicemi. Spolek se pondělkem rozšířil o 16 osob za co moc děkujeme a pokud bude chtít kdokoliv do spolku dále vstoupit, je jenom vítán. Stačí napsat ne tento email kontakty.

Naším hlavním cílem bude připravit seznam priorit v Dražicích (Štěpnice, Ovčín, Rabakov) a ten začít řešit s městem Benátkami nad Jizerou a případně s Krajem. V zápise se snažili všechny podněty uvést. Pokud jsme na něco zapomněli, prosím napište nám na email. Následně podnětům dáme priority a začneme je řešit.

O veškerých výsledcích, informacích bychom vás chtěli informovat skrze email, facebook, webové stránky a vitrínu. Kdo nám dal kontakt, tak mu budeme posílat zprávy.

Spolek má:
emailovou adresu: SpolekDrazice@gmail.com
facebookovou stránku: https://www.facebook.com/groups/spolekobcanedrazic
web: ten se připravuje
vitrínu: umístěnou na hospodě