aktuálně 17.4.2018:www.spolekobcanedrazic.cz

aktuálně 17.4.2018

Dobrý den,

Chtěli bychom vás jménem Spolku informovat, že na posledním zastupitelstvu Benátek nad Jizerou bylo ve vztahu k Dražicím řešeno:

• MOST - Firma COLAS požádala o prodloužení dokončení stavby mostu o 3 měsíce. Tj. ukončení někdy říjen/listopad

• Stezka mezi Benátkami a Dražicemi – minulí týden bylo předáno staveniště firmě COLAS, která je zhotovitelem stezky Benátky – Dražice. Tj. začnou práce.

• Parcela pod Zdeňkem Menčíkem - Manželům Klauzovým byla povolena stavba rodinného domu.

Dále jsme se potkali a řešili dopravní situaci v Ovčíně. Protože Policie zamítla žádost o posunutí značky začátku obce (legislativní důvody) a tím snížení rychlosti, budeme s ohledem na neutěšenou a neřešenou situaci požadovat zpomalující semafor jako je v Benátkách dole u školy. Uvidíme, jak to dopadne.

S pozdravem Petr Matuš
Předseda spolku